Блог

09.03.2022

Telehealth4Ukraine

Коаліція

Коаліція Telehealth4Ukraine працює над об’єднанням постачальників послуг телемедицини для підтримки віртуальної гуманітарної охорони здоров’я в Україні та сусідньому регіоні. Мета Коаліції — створити динамічну базу даних постачальників медичних послуг, яку можуть використовувати гуманітарні організації для підтримки віртуальної допомоги.

Волонтери

Коаліція активно шукає гуманітарні організації, які розуміють складні та заплутані потреби народу України та навколишнього регіону, які можуть ефективно використати мережу волонтерів-постачальників Коаліції.

Як долучитися

Telehealth4Ukraine під керівництвом CTeL та її партнерів працює над створенням живої бази даних лікарів-клініцистів, які зацікавлені у мобілізації для надання віртуальних гуманітарних медичних послуг в Україні та сусідньому регіоні. Ця жива база даних буде надано місцевій НУО, яка розуміє критичні та складні медичні потреби українців та переміщених осіб. Будь ласка, заповніть цю форму інтересу без зобов’язань, щоб дізнатися більше про наступні кроки та отримувати оновлення

Сайт міжнародної Ініціативи Telehealth4Ukraine

Uncategorized , ,
uaritm
About uaritm

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Call