Діяльність

Ви плануєте впроваджувати технології Електронного здоров’я, Телемедицини, eHealth  у діяльність вашого закладу, або перед вами стоїть завдання створити можливість дистанційного доступу до медичних послуг?

Тоді ви завітали за вірною адресою! Ми готові до співпрці за наступними напрямками:

Телемедицина є досить новим напрямком для медичної галузі в Україні. Прикладні рішення для дистанційного консультування впроваджувались хаотично в різних областях, медичних установах. Переважно це були банальні відеоконференції або обмін інформацією по електронній пошті. Лише після прийняття необхідної нормативно-правової бази  на рику почали з’являтись різноманітні рішення вітчизняних та закордонних виробників, які заслуговують на увагу. З іншого боку дуже мало об’єктивної інформації про потенціал ринку телемедицини в Україні. Асоціація займається дослідженням цих питань протягом останніх п’яти років та готова до співпраці.

Ми допоможемо у максимально короткі терміни визначити напрямки застосування телемедицини саме для ваших потреб. Ми визначемо оптимальну структуру телемедичної мережі та її складових на основі потреб саме  вашої устнови, закладу, системи охорони здоров’я. Надамо рекомендації щодо медичного та IT-обладнання для телемедицини. Також, підготуємо рекомендації по нормативним документам впровадження телемедицини для вашого закладу, установи чи системи охорони здоров’я.

Якщи Ви потребуєте комплексного вирішення питань охорони здоров’я із залученням інновацій на основі інформаціних технологій, Асоціація готова взяти участь у підготовці проектів із залученням провідних розробників програмного забезпечення в Україні та за кордоном. Наш досвід та досвід наших партнерів є гарантією успіху у розвитку електронної охорони здоров’я та телемедицини.

Запровадження телемедичних послуг дозволяє отримати нові можливості для пацієнтів та лікарів. Сучасні інформаціні технології дозволяють зробити це максимально швидко за умови мінімальних фінансових витрат. Ми запропонуємо максимально ефективну модель телемедицини та метологію використання у відповідності до вимог законодавства.

Навчання з питань телемедицини  дозволить створити надійний медичний інтелектуальний ресурс впровадження та використання телемедицини, як інструменту реформування системи охорони здоров’я. Асоціація пропонує цикл лекцій та семінарів  для персоналу медичних закладів де будуть висвітлені основні напрямки застосування телемедицини, перелік та особливості її інструментів (телемедична консультація, телеметрія, домашне телеконсультування). Для керівників пропонується висвітлення питань організації телемедичних систем та методологія запровадження і використання телемедицини на конкретних прикладах.

Call