Блог

07.03.2022

Віртуальний помічник лікаря, або як самотужки визначити, який лікар потрібен і знайти найближчу клініку

Більше 30-ти лікарень на сьогодні через завдані руйнування російської армії  не в змозі надавати медичну допомогу населенню. Ворог,  як бачимо, налаштований руйнувати інфраструктуру нашої країни, у тому числі систему медичної допомоги. Країна-загарбник не гребує ніякими засобами для того, щоб завдати українцям максимальної шкоди. Але це не зменшить нашої волі до свободи незалежності! Кожен українець на своєму місці зробить усе можливе для захисту країни. Наша Асоціація також вносить свій невеличкий вклад у спільну справу.

Сьогодні частина країни знаходиться у зоні бойових дій, де вкрай ускладнена робота медичних закладів. Інфраструктура інших областей перевантажена через необхідність обслуговування великої кількості людей, що виїжджають із своїх домівок подалі від бойових дій. Серед них дуже багато жінок, дітей, людей, що потребують медичної допомоги а не тільки психологічної підтримки!

У більшості випадків, люди не знають куди звертатися, де можна отримати медичну допомогу, де знайти клініку тощо. Перебуваючи у не знайомих місцях на фоні надзвичайного стресу, люди губляться і тому потребують також вчасної інформаційної підтримки.

Саме з цією метою було створено спеціальний сервіс, доступний в Інтернет:  https://aihealth.site/

Доступний, як на комп’ютері, так і на смартфоні, він дозволяє у два кроки знайти необхідний медичний заклад на основі скарг пацієнта. Достатньо коротко описати проблему, перелічити скарги і система визначить, який медичний спеціаліст потрібен, та запропоную найближчий медичний заклад, де є такий спеціаліст. Окрім того, буде запропоновано декілька аптек, що максимально близько розташовані до вас. Ви отримаєте контактний телефон клініки та аптек, а також зможете подивитися їх розташування на інтерактивній карті.

Як користуватися сервісом,  можна ознайомитися за посиланням: інструкція

Система використовує нейронні мережі (Штучний Інтелект), які навчалися на великих базах даних консультацій українською та російською мовами. Враховуючи, що близько 70% запитань були російською, тому на даний момент  більш коректно опрацьовуються запитання саме цією мовою.

В базі даних медичних закладів та аптек представлені усі медустанови, зареєстровані у НСЗУ. Нажаль там майже відсутні приватні медичні центри та клініки. Тому, якщо ви представляєте таку клініку чи медичний центр та бажаєте бути  доступні для пошуку у даному сервісі, надсилайте на контактний   Email  відповідну  інформацію.

Post Types, Uncategorized, Стандартні публікації , ,
uaritm
About uaritm
Call