Блог

20.10.2015

УКРЕКСІМБАНК ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМКУ ПОСТРАЖДАЛИХ В АТО БІЙЦІВ

За підтримки державної фінустанови запроваджено проект телемедицини у військових госпіталях України

За підтримки Укрексімбанку Медичним центром телемедицини Міністерства охорони здоров’я України розпочато реалізацію проекту запровадження системи онлайн-консультацій у медичних закладах Міністерства оборони України.
Телемедицина є ефективним засобом дистанційної взаємодії лікарів із різних медичних закладів з метою уточнення діагнозу, планових консультацій, корекції лікування. Застосування телемедичних технологій у медичних закладах Збройних сил України має на меті підвищення якості надання медичної допомоги постраждалим з бойовими травмами на всіх етапах лікування.
У рамках проекту державного Укрексімбанку та Медичного центру телемедицини Міністерства охорони здоров’я України передбачено створення спеціалізованого web-ресурсу для забезпечення вчасного надання широкого спектру медичних консультацій фахівцями Головного військово-клінічного госпіталю у Києві для лікування постраждалих військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у військово-медичних клінічних центрах в Ірпені та Харкові, а також військовому госпіталі у Дніпропетровську.
Для цього банк надав фінансування для розробки програмного забезпечення для єдиної інформаційної мережі військових медичних закладів.
«Підтримка української армії та допомога постраждалим в АТО бійцям сьогодні є одними з основних напрямів благодійної діяльності банку, – відзначила член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська. – Тож ми долучилися до участі у проекті зі створення системи онлайн-консультацій, який допоможе суттєво покращити якість надання допомоги пораненим та хворим захисникам нашої держави, та й надалі сприятимемо розширенню напрямів підтримки бійців».
Довідка:
Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів.
АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з такими провідними міжнародними фінансовими організаціями, як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 36 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Додаткова інформація: www.eximb.com

Стандартні публікації , , , , , ,
uaritm
About uaritm

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Call