Блог

03.07.2018

Підписання Меморандуму про взаємодію щодо реформи первинної медичної допомоги

Три асоціації підписали меморандум про сприяння розвитку реформи медицини у сільській місцевості

В Укрінформі, у вівторок, 3 липня Українська асоціація розвитку інформаційних технологій в медицині (УАРІТМ), Українська Асоціація сімейної медицини (УАСМ), Асоціація об’єднаних громад (АОТГ) підписали меморандум про покращення доступності медичної допомоги у сільській місцевості шляхом залучення сучасних технологій, зокрема телемедицини.

«Ми, як представники ОТГ зацікавлені в тому, щоб допомогти нашим громадам в процесі медичної реформи, яку підтримують ОТГ. Але вони теж очікують допомогу і не лише ресурсами, чи грошима, а рішеннями, як організувати надання якісних медичних послуг , як в сільській, так і в міській місцевості», – сказала на прес-конференції директор АОТГ Валентина Полтавець.

Як зазначила, на прес-конференції голова Української асоціації сімейної медицини Лариса Матюха, якість надання первинної допомоги в сільській місцевості залежить в тому числі і від вмотивованості лікаря, і від організації роботи первинної ланки в сільській місцевості.

Учасники прес-конференції наголосили на необхідності підняття рівня якості надання медичних послуг у сільській місцевості та впровадженні інформаційних технологій на первинну ланку. Також у спільному зверненні асоціацій було зазначено, що напрацьовані концептуальні засади впровадження інформаційних технологій в українську медицину буде запропоновано уряду.

Ukrinform
Post Types, Обговорення, Стандартні публікації ,
uaritm
About uaritm

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Call