Блог

02.07.2018

Вперше громадськість об’єднується для впровадження телемедицини на селі


Асоціація об’єднаних територіальних громад, Українська Асоціація сімейної медицини та Українська асоціація розвитку IT в медицині об’єднують свої зусилля, маючі на меті покращення доступності медичної допомоги у сільській місцевості шляхом залучення сучасних технологій, зокрема телемедицини.

Першим практичним кроком на шляху реалізації спільної ініціативи буде  підписання Меморандуму, яке відбудеться 03.08.2018 (Укрінформ).

Після підписання буде проведено пресс-конференцію для журналістів.

Впровадження Телемедицини в рамках процесів децентралізації та виконання  положень Закону України  «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» потребує чіткого визначення основних завдань, шляхів їх реалізації, а також забезпечення дієвого громадського контролю та підтримки на усіх етапах реалізації.

Найбільш зацікавленими сторонами успішного впровадження є основні замовники якісної системи охорони здоров’я  – територіальні громади і ключові  виконавці у цій сфері на первинній ланці – сімейні лікарі. Саме їх представляють  Асоціація об’єднаних територіальних громад і Українська Асоціація сімейної медицини. Впровадженню кращого українського і світового досвіду у галузі телемедицини сприятиме Українська асоціація розвитку IT в медицині, яка представляє Україну в Міжнародному товаристві електронного здоров’я і телемедицини.

Децентралізація та реформа охорони здоров’я мають колосальний соціальний вплив та зачіпають надзвичайно чутливі сторони життя людей, тому такі перетворення не можливі без участі громадськості. Запорукою успішних реформ є ефективна взаємодія громад і охорони здоров’я, яка можлива лише за умови активної співпраці і тому ми запрошуємо усі зацікавлені сторони приєднуватися до нашої ініціативи.

 

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 

+380 99 044 5026

Post Types, Обговорення, Стандартні публікації ,
uaritm
About uaritm

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Call